Viskvalitatīvākās un visdrošākās automašīnas. 2017. gada reitings

Viskvalitatīvākās un visdrošākās automašīnas. 2017. gada reitings

JD Power ir laidusi klajā savu ikgadējo, viskvalitatīvāko un visdrošāko automašīnu, 2017. gada reitinga sarakstu. Šajā sarakstā mēs varam iepazīties ar automašīnu uzņēmumiem, kuri ražo visdrošākās automašīnas. Atgādināsim, ka reitings ņem vērā to automašīnu īpašnieku atsauksmes, kuriem automašīnas pieder trīs gadus, bet atsauksmes tiek iesniegtas par pēdējiem 12 mēnešiem. Kuru marku automašīnas, tad kļuva par šī reitinga līderēm? Lūk, vispopulārākās un visdrošākās 10 marku automašīnas, kuras par visdrošākajām tika atzītas, pamatojoties uz JD Power 2017 pētījuma rezultātiem.

10. vieta. Jaguar
2016. gadā. uzņēmums Jaguar, pirmo reizi tika iekļauts JD Power pētījumā, bet, diemžēl neiekļuva gala reitingā, tāpēc, ka bija maza modeļu izvēle. Šajā gadā, Jaguar tika iekļauts drošības un kvalitātes reitingā un uzreiz nokļuva 10. vietā. Pēdējos gados, kompānija ir papildinājusi savas automašīnu rindas ar jauniem modeļiem.

9. vieta. Honda
Kompānija Honda, bieži vien nonāk 10 labāko un kvalitatīvāko automašīnu reitingā. Šis gads arī nav kļuvis par izņēmumu. Šoreiz Honda automašīnas ir tikai devītajā vietā, bet pagājušajā gadā tās bija septītajā vietā. Noturēties reitingā Hondai palīdzēja Honda Civic, kura kvalitātes ziņā ieņēma otro vietu reitingā starp citiem, kompakto automašīnu modeļiem. Tieši tāpat, saglabāt savas pozīcijas Hondai palīdzēja arī Honda Pilot rezultāts, kurš savā klasē arī ieņēma otro vietu, kā arī Honda Ridgeline, kura saņēma visaugstākās atsauksmes savā klasē.

8. vieta. Chevrolet
Tieši tāpat kā Honda, arī Chevrolet jau regulāri ilgu laiku iekļūst pasaulē visdrošāko automašīnu TOP 10. Šogad automašīna ieņēma astoto vietu, bet 2016. gadā – sesto vietu. Šogad, iekļūt astotajā vietā palīdzēja, kompaktā automašīna Chevrolet Sonic, kura saņēma vislabākās atsauksmes savā klasē.

7. vieta. BMW
Šogad kompānijai BMW ir paveicies daudz labāk, nekā pagājušajā gadā. Šogad tā ir ierindojusies 7. vietā, bet pagājušajā gadā – 14. vietā. Bet, neskatoties uz BMW panākumiem, gribas atzīmēt, ka neviens, no BMW modeļiem nesaņēma augstākās balvas par kvalitāti un drošību, nevienā no transportlīdzekļu kategorijām.

6. vieta. Hyundai
Korejas automašīnu ražotājs izdevās gadā laikā veikt vislielākos uzlabojumus kvalitātes un drošības ziņā, jo pagājušajā gadā, tas atradās reitinga 19. vietā, bet šogad jau reitinga 6. vietā. Uzlabot savas pozīcijas reitingā izdevās pateicoties modeļiem Sontata un Tucson.

5. vieta. Mercedes-Benz
Kompānija Mercedes-Benz šajā gadā ieņēma 5. vietu tāpēc, ka ražo kvalitatīvu un drošu produkciju. Atgādināsim, ka 2016. gadā tā ieņēma tikai 12. vietu. Par visdrošāko, Mercedes-Benz automašīnu tiek uzskatīta GLK_Class.

4. vieta. Buick
Buick joprojām turpina palikt par visdrošāko amerikāņu automašīnu ražotāju ASV. Šogad viņiem izdevās iegūt 4. vietu un to izdarīja modelis Buick Verano. Lieliskus rezultātus uzrādīja arī Buick Encore.

3. vieta. Toyota
Šogad viņiem izdevās ieņemt trešo vietu reitingā, bet prieks par uzvaru nebija patīkams, jo tika atzīmēts, ka kvalitātes un drošība, šogad kompānijai ir zemākā līmenī, nekā pagājušajā gadā. Par labākajām automašīnām sava klasē tika atzītas: Prius, Camry, Avalon, Prius V, FJ Cruiser, Venza un Sienna.

2. vieta. Porsche
Pagājušajā gadā viņiem neizdevās iekļūt pirmajā vietā, bet šogad gan un viņi to dala kopā ar visdrošāko automašīnu ražotāju Lexus. Gribas atzīmēt, ka neviena no automašīnām nesaņēma nevienu balvu, nevienā kategorijā.

1.vieta. Lexus
Jau sesto gadu pēc kārtas kompānija ieņem pirmo vietu. Daudzas automašīnas ir ieņēmušas augstākās balvas dažādās kategorijās: Lexus ES, Lexus GS, Lexus RX un Lexus GX.