Kā pārvaldīt lietas un rēķinus, lai neciestu finanses

Kā pārvaldīt lietas un rēķinus, lai neciestu finanses

Mūsdienās ir ļoti grūti izvairīties no nevajadzīgiem tēriņiem, kas noteikti var ne tik labi ietekmēt vispārējo finansiālo stāvokli īsākā vai garākā laika posmā, kā arī neparedzētu notikumu gadījumā. Labā ziņa ir tāda, ka ir iespējams atrast veidus kā ietaupīt, kas vienlaikus arī neliks kardināli mainīt visus dzīves aspektus. Arī mazi soļi var būt ļoti noderīgi.

Pārskatiet lietas, ko izmantojat
Piemēram, vai jums ir ierasts, ka sildītājs vai ventilators ir ieslēgts, kad neesat mājās vai esat atstājuši gaismas telpās, ko nelietojat? Jūs varat samazināt savus komunālo pakalpojumu rēķinus. Ir arī īstais laiks apskatīties un salīdzināt dažādus apdrošināšanas piedāvājumus, lai nopirktu zemākas apdrošināšanas likmes un uzzinātu, vai ārkārtas situācijā varat atcelt noteiktus apdrošināšanas veidus (piemēram, automašīnu apdrošināšanu vai imprumut online urgent ieftine). Dažas apdrošināšanas kompānijas varētu dot jums pagarinājumu, tāpēc veiciet nepieciešamos soļus un esiet tam finansiāli gatavi.

Tieši pārvaldiet savus rēķinus
Nav iemesla pārmaksāt par nokavētu maksu vai finanšu maksu, tomēr ģimenes to dara visu laiku. Krīzes laikā, piemēram, zaudējot darbu, jums vajadzētu būt papildu uzmanībai šajā jomā. Vienkārši organizējot, jūs varat ietaupīt daudz naudas, kad runa ir par jūsu ikmēneša rēķiniem – viens no novēlotiem kredītkaršu maksājumiem mēnesī varētu iestatīt jums atpakaļ vairākus desmitus eiro gada laikā. Vai sliktākajā gadījumā atceliet karti, laikā, kad jums tas jums vairs nav nepieciešams kā pēdējais līdzeklis. Nosakiet datumu divreiz mēnesī, lai pārskatītu visus savus kontus, lai jūs nepārsniegtu noteiktus termiņus. Plānojiet elektroniskos maksājumus vai pasta pārbaudes, lai jūsu maksājums tiktu saņemts vairākas dienas pirms tas ir jāmaksā. Šādā veidā, ja rodas aizkavēšanās, jūsu maksājums, visticamāk, tiks nogādāts savlaicīgi. Ja jums rodas grūtības izsekot visiem jūsu kontiem, sāciet sastādīt sarakstu. Kad jūsu saraksts ir pabeigts, varat to izmantot, lai pārliecinātos, ka jūs pārvaldāt visus savus kontus, un lai redzētu, vai ir kādi konti, kurus varat apvienot vai aizvērt.

Izņemiet savus bezskaidras naudas aktīvus un maksimāli palieliniet to vērtību
Jums ir jābūt gatavam izmantot visas savas iespējas. Vai jums ir papildus lidojumu bonusi, kuras jūs varat izmantot, ja jums vajag ceļot? Vai jums ir papildus ēdiens jūsu mājā, lai jūs varētu plānot maltītes, lai pazeminātu pārtikas produktu rēķinus? Vai jums ir dāvanu kartes, ko varat izmantot, lai iegūtu nepieciešamo devu jautrības un izklaides, vai ko varat pārdot par naudu? Vai jums ir priekšrocības no kredītkartes, ko var pārvērst par dāvanu kartēm? Visi šie aktīvi var palīdzēt samazināt ikmēneša izdevumus, taču tikai tad, ja jūs zināt, kas jums ir, un lietojiet tos saprātīgi. Apzinoties to, kas jums ir, var arī neļaut jums nopirkt lietas, kas jums nav nepieciešamas, credit fara extras de cont 2000 lei.

Turpiniet kārtējo apkopi
Ja jūs uzturiet kārtībā savas automašīnas, mājas un fizisko veselību vislabākajā stāvoklī, jūs varat atklāt problēmas, kamēr tās ir mazas, un pēc tam izvairīties no dārga remonta un medicīniskiem rēķiniem.

Lietas, kā arī veselība ir svarīgas, bet vienlaikus ir iespējams atrast balansu, lai samazinātu tēriņus. Tādā veidā finansiālais stāvoklis noteikti būs pēc iespējas labāks nekā tas bija iepriekš. Izvērtējot pēc iespējas vairāk aspektus, ir iespējams sasniegt pēc iespēja labākus rezultātus ilgtermiņā. Katrs noteikti var atrast kaut vai nelielus aspektus, ko ir iespējams uzlabot un pārskatīt to, kas jau ir, lai neradītu izdevumus, kur tas nav nepieciešams.