Kā atbrīvoties no nepatīkamās cigarešu smakas automašīnā?

Kā atbrīvoties no nepatīkamās cigarešu smakas automašīnā?

Jaunam, tikko no rūpnīcas nākušam automašīnas salonam, ir specifiska, var teikt patīkama smarža, bet ar laiku, lietojot automašīnu ikdienā, tā pazūd un vietā parādās, ne jau vienmēr patīkama smarža. Par lielu nožēlu, vajag atzīt, ka atbrīvoties no smakām salonā, nav nemaz tik vienkārši. Bet, par lielu laimi, mūsdienu ķīmiskā rūpniecība piedāvā daudz dažādu līdzekļu, ar kuru palīdzību var atbrīvoties no smakām un kuri tiek tirgoti daudzos veikalos – specializētajos veikalos, lielveikalos, u. t. t. bet, ne jau no visām smaržām var atbrīvoties tik viegli kā mums gribētos, pat ar viskvalitatīvāko ķīmisko līdzekļu palīdzību. Piemēram, vislielākās grūtības atbrīvoties mašīnas salonā ir no cigarešu dūmu smakas. Ja jūs smēķējat automašīnā, tad dūmu smaka salonā var saglabāties ļoti ilgu laiku.

Kā atbrīvoties no dūmu smakas automašīnas salonā? Piedāvājam jums senas, mūsu vectēvu metodes, kuras tik tiešām darbojas.

Piedāvājam jums interesantus un viegli pieejamus veidus, kuri palīdzēs bez lieliem naudas ieguldījumiem atbrīvoties no nepatīkamām smakām automašīnas salonā. Tiem, vadītājiem, kuri nu nekādi nevar atbrīvoties no kaitīgā ieraduma smēķēt, šī, smaku likvidēšanas metode, būs lielisks risinājums, lai atbrīvotos no nepatīkamām smakām automašīnā. Šis veids jums palīdzēs ne tikai pasargāt pasažierus no nepatīkamās smakas, bet arī sagatavot mašīnu pārdošanai, ja ir radusies tāda vajadzība vai nepieciešamība. Tas nav noslēpums, ka daudzi atsakās iegādāties automašīnu tikai tāpēc, ka tajā tika smēķēts un nepatīkamā smaka par to joprojām vēl atgādina.

Adsorbcija
Šajā procesā galvenais ir adsorbcija. Kas tas tāds ir? Zinātne skaidro, ka tas ir ķīmisks process, kura laikā, viena viela, pievelk un uzsūc citas vielas daļiņas. Kas ir smaka? Milzīgs, ķīmisko daļiņu daudzums gaisā, kuras mēs esam spējīgi uztvert ar ožas palīdzību. Tāpēc, ja mēs ticam zinātnei, lai atbrīvotos no nepatīkamās smakas gaisā mums vajag vielu, kura būtu spējīga adsorbēt ķīmisko vielu daļiņas, kuras satur nepatīkamo smaku.

Mūsdienās ir pieejami daudz dažādi adsorbenti. Katram no tiem ir savi plusi un savi mīnusi. Lasot rakstu tālāk, jūs iepazīsieties ar diviem, visplašāk pazīstamajiem un visplašāk pielietojamiem adsorbentiem, kuri visbiežāk tiek izmantoti, lai atbrīvotos no nepatīkamās smakas.

Dzeramā soda
Tas ir visplašāk izmantojamais adsorbents visā pasaulē. Ir divi veidi, kā to var izmantot – sausais veids un šķidrais veids.

Vislabāk, protams, ir izmatot sauso sodu, tāpēc, ka pēc izmantošanas ir vieglāk attīrīt virsmu, bet, sodas un ūdens šķīdums ir spējīgs attīrīt pat ļoti netīras virsmas. Pēc šķīduma lietošanas jāpagaida kamēr virsma nožūst un pēc tam jāiztīra ar putekļu sūcēju.

Sodas lietošanai ir arī savi mīnusi, viens no tiem, jūs nekad nevarat zināt, vai kāda no virsmām nesāks ar sodu reaģēt. Kaut gan tas ir ļoti reti iespējams, bet tomēr ir. Vēl viens trūkums – krāsa un konsistence. Pēc tīrīšanas salona var palikt balti plankumi.

Kokogles
Kokogles ir otrs populārākais elements pēc sodas, kurš lieliski atbrīvo salonu no nepatīkamās smakas.

Ja jūs gribat atbrīvoties no smakas, tad ievietojiet kokogles vienreiz lietojamajos kafijas automāta filtros un novietojiet maisiņus, pa visu automašīnas salonu un atstājiet tos tur uz 7 dienām.

Viens no galvenajiem mīnusiem – kokogles nevar īsā laikā atbrīvot salonu no smakas.