Ilgi gaidītā Hondas Civic 1,5T pirmizrāde

Ilgi gaidītā Hondas Civic 1,5T pirmizrāde

Visiem labi pazīstamā sportiste Honda Civic 1,5T, 2017 gadā ir sarīkojusi savu pirmizrādi.

Lielā mērā, šī mašīna ir sedans, kuram nav aizmugurējo durvju. Neskatoties uz to, Honda Civic Coupe 1,5T, savā ziņā ir unikāla automašīna un tai netrūkst piekritēju visā plašajā pasaulē. Vislielāko sajūsmu tā izraisa kino fanos, kuri vairākas reizes mēnesī var skatīties atkal un atkal kulta filmas “Forsāža” neskaitāmās sērijas. Turklāt, daudziem no viņiem, nesagādās nekādas grūtības atcerēties episkās epizodes no šis kinolentas.

Atcerieties, kā kompaktais, melnais kā darva cupe, aprīkots ar prātam neaptveramo neona apgaismojumu, traucās pa trasēm un palīdzēja profesionālai automašīnu zagļu bandai, iztukšot vienu treileri aiz otra?

Starp citu, jauniņā Honda Civic Coupe 1,5T Украина nav nokrāsota klasiskajā melnajā krāsā. Jūs neticēsiet savām acīm, tagad tai ir neparasta, var teikt jautra zaļa krāsa. Kaut gan daži cilvēki, ar ļaunām mēlēm apgalvo, ka šī krāsa ir salātu zaļa, bet nav nekāds brīnums, ka viņi ir daltoniķi. Bet, lai vai kā, strīdēties ar viņiem nav vērts, jo katrs redz to, ko vēlās redzēt. Galvenais, automašīnā, nav krāsa, bet gan daudzas citas detaļas, piemēram, tehniskais raksturojums un interjers. Tieši uz tiem vajag arī koncentrēties.

Pēdējo desmit gadu laikā, visas automašīnas, uz kurām tika uzzīmēta “H” zīme, dizaina ziņā atpalika no Honda Civic Coupe 1,5T. Priekšējā automašīnas daļa, pilnībā ir nokopēta no sedana, bet pārējie automašīnas elementi ir vienkārši unikāli. Automašīnas dizaineri, aprīkoja to ar neparastu jumtu, oriģināliem aizmugurējiem lukturiem, kurās ir ierīkotas gaismas diodes un ar daudzām citām, interesantām detaļām. Par lukturiem varam teikt, ka tie ir šī transportlīdzekļa vizītkarte.

Ja mēs ielūkojamies automašīnas iekšpusē, tad varam ieraudzīt parastus, standarta sēdekļus, kuri ir apšūti ar divu krāsu audumu. Jūsu uzmanību vairāk vai mazāk saistīs oriģinālie durvju paneļi. Vienīgais mīnuss – aizmugurējie sēdekļi. Tajos var apsēsties tikai tie pasažieri, kuru augums nepārsniedz 1,65 metri. Bet, ja runājam pavisam godīgi, tad tie ir sīkumi, uz kuriem nav vērts akcentēt savu uzmanību, jo Honda Civic Coupe 1,5T ir slavena pavisam ar kaut ko citu.

Bāzes versijā Honda Civic Coupe 1,5T ir aprīkota pat ar 8 drošības spilveniem. Visas durvis ir aprīkotas ar elektroniskajiem stiklu pacēlājiem, turklāt, šajā mašīnā vietu sev atrada rokas bremze, kura izpilda salīdzinoši noderīgu funkciju starta aizturēšana, elektrisko piedziņa, kruīza kontrole un sensors monitors, kura diametrs ir 5 collas.

Inženieri neaizmirsa šo automašīnu aprīkot ar elektrisko piedziņu, sēdekļu apsildīšanu, kā arī ar kameru, kura ir uzstādīta uz viena no sānu stikliem. Jāsaka, ka šī kamera translē ne tikai augsti kvalitatīvus video uz ekrāna, kurus skatoties vadītājs var ātri orientēties esošajā situācijā, bet arī palīdz viņam izdodot noteiktus signālus. Piemēram, ja ir radušās sadursmes briesmas, tad vadītājs par to ātri uzzina un ir spējīgs savlaicīgi noreaģēt.

Hondai Civic Coupe 1,5T ir daudz priekšrocību, par kurām mēs jums nemaz neminējām un kopumā, šī automašīna atstāj ļoti labu iespaidu, jo inženieriem tajā izdevās apvienot pilnīgi atšķirīgas lietas: gan satriecošu tehnisko raksturojumu, gan elegantu dizainu, gan kompaktas formas. Vairāk informācijas kredit247.com.ua.